xRosita kullanıcısının son içeriği

1. xRosita

Pch-Goat Sistemi Stok Bitim Saatinden Önce Alamadım

bizde de aynı durum var adama taner hocanın storyi gösteriyorum stok var diyo diyorum. yapacak bir şeyimiz yok diyorlar. ayıp ettiler.
  2. xRosita

Silverstone-3060Ti Gaming Gen Tr. Alınırmı?

SSD de 56 tl fark ile sn570e yükseltebilirsin. gerek mi tartışılır ama işlemci de 500 tl farkla 5600x mantıklı olur. onun dışında sistem çok iyi, uzun vadede üzmez. hatta ben olsam ekran kartı gelir gelmez satmaya çabalar, bir tık üstüne geçebilirim(model olarak)
  3. xRosita

İtopya

haftaiçi gelir tabii, ortalama 3 iş günü sürüyor
  4. xRosita

Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

hayırlı olsun çok iyi sistem
  5. xRosita

Fırsat PC HOCASI YENİ SİSTEM YAYINDA !!!

hocam buradaki yanlış vatan bilgisayar web site altyapısının kötü olmasıdır. Taner hocanın bir suçu yok. Bu seferde haber vermedin vs. diyeceksiniz. Yani bahane her türlü bulunur. Şans işi her türlü ama web site yapımcılarının daha iyi çalışması lazım
  6. xRosita

Hafta Sonuna Özel PCH Sistem Tahmini

Bence detaylar verilmesin. eğer birinin bilgisayar ihtiyacı varsa illaki girip bakıyor zaten. detay verilince millet sıraya giriyor
  7. xRosita

Önemli Duyuru PC Hocası Yeni Sistem Detayları

en az 1 saat ödeme alınmasını beklersiniz. tabii 5.30dan öncesini saymıyorum. sistemin çıkış saatini de beklemek için erken gitmeniz lazım. bi o kadar daha üstüne koyun. biz 12 gibi gideceğiz. bbl ekibi gelecekmiş takılırız orada .
  8. xRosita

Önemli Duyuru PC Hocası Yeni Sistem Detayları

ben okmeydanındayım ihtiyacım da yok ama arkadaş gidelim diyor. airporta cuma günü açılış sabahı gitmiştik, 1,5 saat beklemiştik. kasalar da çok bekletiyorlar. biz gideriz muhtemelen ama izdihama hazırlıklı gelin ve en az 2 saat beklenir.
  9. xRosita

Cooler Master CK721 klavye çalışıyor ama tuşları basmıyor

Klavyeyi 1 hafta önce aldım. İlk takıp çalıştırdığımda sorunsuz çalışmıştı. Dün kasama yeni anakart taktım ve şu an bütün bileşenler çalışıyor. Ama klavyeye bastığım hâlde, yazmıyor. Işıkları yanıyor ve kablo ile de denedim. Wi-Fi ve Bluetooth olarak da deniyorum. Bilgisayar görüyor, ama tuşlara...
  10. xRosita

Önemli Teşekkürler Butonu ve Yeni Fikir?

Hocam ben yurtdışı kanallarında custom parçalar ile kasa yapıp video çeken kişileri keyifle izliyorum. Eğer sizde yaparsanız bence süper olur
  11. xRosita

Yeni sistemin stok sayısı kaç adet di

boş yorum yapmayın sadece foruma baksanız 20 30 kişi satın aldı ss attı. 50 yaparsa da 50 yapar ne olacak. yani bitti gitti ne diye uzatıyorsunuz
  12. xRosita

PCH F6 Teşekkür

ben sordum saat 5 de onay kontrolü yapılacakmış
  13. xRosita

PCH F6 Teşekkür

Hocam inanın ki onu yazan kişiler. Takipçi falan değildir. Ben sizi 1,5-2 yıldır takip ediyorum. Sistem almak aklımda yoktu. Videonuzu görüp karar verdim. Daha önce de dedim ya geçen kış 3070li pc çıkarmıştınız 16200e almıştım. Yaklaşık 1 senedir severek kullanıyorum. Sizi takip etmekten hem...
  14. xRosita

11.999TL FİYAT PERFORMANS KRALI EN İYİ RTX 3060 Sistem Toplama Rehberi - PCH F6

ben biteceğini de düşünmedim. hata almadan yavaş yavaş girip aldım. yani acele etmedim.
  15. xRosita

11.999TL FİYAT PERFORMANS KRALI EN İYİ RTX 3060 Sistem Toplama Rehberi - PCH F6

Evet ona baktım ben tam 20.10 da almışım ama buraya ss atamıyorum. ctrl v yapıyorum çıkmıyor burada
Geri